Usuwanie DPF

Usuwanie DPF

usuwanie dpf Warszawa

Jeżeli masz problem z filtrem DPF i szukasz prawdziwego rozwiązania, możemy pomóc!

Usuwanie DPF to nasza specjalność.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zaangażowaniem nie mającym sobie równych na rynku. Każde auto jest wnikliwie sprawdzane zanim podejmiemy jakiekolwiek działania w kierunku usunięcia DPF.

Nasza praca jest dla nas przyjemnością i daje olbrzymia satysfakcje, jest to nasz sposób na życie. Każdy jest traktowany indywidualnie, nie umawiamy kilku aut tego samego dnia. Staramy się poświecić maksymalnie dużo czasu dla każdego z Państwa. Taka forma prowadzenia biznesu gwarantuje każdemu klientowi aby poczuł się wyjątkowo, ma nas  na swoja wyłączność. Jego auto jest wyjątkowe i nie stoi na parkingu pełnym aut czekających na naprawę.

NIE JESTEŚMY FABRYKĄ - WOLIMY OKREŚLENIE MANUFAKTURA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Zawsze staramy się być po stronie klienta, wychodzimy naprzeciw jego potrzebom oraz wymaganiom. W przypadku nie zadowolenia z naszych usług gwarantujemy zwrot poniesionych kosztów.

Oferujemy kompletne, sprawdzone rozwiązania usuwania filtrów cząstek stałych.

DPF są zaprojektowane aby zredukować zanieczyszczenie środowiska i działają efektywnie w odpowiednich warunkach np. podczas regularnej jazdy autostradą. Jednakże, dla większości kierowców mogą sprawić spore problemy. Krótkie wyjazdy po mieście mogą spowodować że przegapione zostają programy regeneracji powodujące permanentne zablokowanie filtra i prowadzą do kosztownych napraw. Kiedy DPF jest zablokowany musi być wymieniony na nowy. Często kierowca po wymianie filtra na nowy w dalszym ciągu jeździ wg tego samego schematu i nowy filtr zapycha się, ponownie  narażając na wysokie koszty.

Możemy całkowicie usunąć Twój filtr cząstek stałych ze sterownika ECU

Gdy zostanie to wykonane, wszystkie kontrolki dot. DPF znikną i regeneracja nie będzie się odbywać. Odniesiesz korzyści ze zmniejszonego zużycia paliwa gdy spragnione paliwa programy regeneracji nie będą miały miejsca. Mniejsze restrykcje dla wydechu zwiększą całkowitą wydajność samochodu.

 

Usuniemy na stałe problem z :

  • dopalaniem filtra DPF
  • kopceniem
  • z podnoszącym się stanem oleju
  • z szarpaniem silnika i utratą mocy
  • Wydłużenie żywotności silnika i podzespołów

Jak się odbywa kompleksowo usunięcie filtra :

1.Pobieramy fabryczne oprogramowanie z komputera znajdującego się w samochodzie i modyfikujemy je zgodnie z procedurami przewidzianymi przez producentów przy użyciu najnowocześniejszego ,oryginalnego i legalnego sprzętu aktualnie dostępnego na rynku.

2.Filtr zostaje usunięty z wydechu. Zostaje oryginalna obudowa , w której się znajdował.

Auto po usunięciu DPF pracuje jak zwykły diesel bez filtra i spełnia Polskie normy emisji spalin . Przechodzi okresowe przeglądy.Po usunięciu FAP nie trzeba uzupełniać drogiego płynu Eloys. Moduł additive staje się zbędny.

 

BEZPIECZEŃSTWO / Gwarancja

  • Wszystkie nasze programy do usuwania DPF dostarczane są z 3 letnią gwarancją;
  • Pracujemy wyłącznie na oryginalnym sprzęcie i oprogramowaniu;
  • Wszystkie nasze usługi są ubezpieczone w PZU

Czekamy na Państwa telefony: 880-700-005

 

Oto przykłady zapchanych filtrów DPF

Odczyt sterownika silnika w trybie BDM