O nas

Kilka słów o nas

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
Kim jesteśmy, i dlaczego akurat to my zajmiemy się Państwa autem najlepiej? Otóż marka Mazowieckie Centrum DPF została stworzona na podwalinach wieloletniego doświadczenia dwóch firm. MR Motorsport oraz Omega Car Electronics. Pierwsza z nich od wielu lat tworzy zupełnie nową jakość dostarczanych naszym klientom rozwiązań modyfikacji fabrycznego oprogramowania. Posiada oraz tworzy opatentowane rozwiązania na skale nie tylko polską, europejską ale również światową. Druga firma od wielu lat zajmuje się rozwiązywaniem zagadek technicznych w Państwa autach. Od budowy silników przez tajniki elektroniki po programowanie najróżniejszych sterowników komputerowych.

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi usług, popartemu wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Nasza wiedza nie ogranicza się jedyne do elektroniki, podchodzimy do auta kompleksowo, jako mechanicy, diagności i elektronicy.

Główne powody

dla których warto nam zaufać

Najwyższa

jakość usług
Połączenie wiedzy programistów, mechaników oraz elektroników pozwala nam na więcej niż konkurencji.

Bogaty

zakres usług
Nie zajmujemy się tylko filtrami DPF. Nasz serwis oferuje bogaty wachlarz usług z zakresu elektroniki samochodowej.

Elastyczne

godziny pracy
Godziny naszej pracy dostosowujemy do potrzeb naszych klientów

Indywidualne

podejście
Nie korzystamy z tzw. gotowców, każde auto traktujemy indywidualnie.

image_4

Zasady

którymi się kierujemy
Najważniejsze dla nas jest oczywiście Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Wydawałoby się ze to stwierdzenie stało się chwytem reklamowym każdej firmy. Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań aby nie były to puste słowa.

Zanim przystąpimy do pracy weryfikujemy każde auto oraz słuchamy sugestii klienta. Nie wykonujemy żadnych prac bez Państwa zgody. Ceny i zakres prac ustalamy wcześniej. Staramy się aby wykonywana praca była możliwie jak szybsza ale nie kosztem jakości.

Jeżeli spotkamy się z autem, którego nie umiemy naprawić, bądź nie jesteśmy pewni rozwiązania zastosowanego w danym przydatku, nie podejmiemy się naprawy. Uważamy że nie każdy jest Alfą i Omegą i to nie wstyd powiedzieć -nie umiem-, lepsze to niż popsuć komuś samochód.

Jakość wykonywanych usług -

zadowolenie klienta są dla naj najważniejsze
Aby osiągnąć wysoką jakość usług staramy się korzystać z najnowszego dostępnego na rynku sprzętu. Nie używamy chińskich klonów urządzeń, nie wgrywamy modyfikacji nieznanego pochodzenia. Gwarantujemy, że stosowane przez nas rozwiązania zdobyły uznanie na wielu rynkach światowych.

To my tworzymy nową markę - Mazowieckie Centrum DPF

Usuniemy prawie każdy DPF

Naprawimy każdy DPF
Dlaczego usuniemy PRAWIE każdy DPF? Otóż nie w każdym samochodzie da się to fizycznie zrobić. Nie każdy sterownik silnika jest w stanie poradzić sobie podczas pracy silnika z informacjami o parametrach dotyczących DPF po jego usunięciu. Zachodzi również sytuacja, szczególnie w autach nowych, iż żadne z urządzeń na świecie nie jest w stanie odczytać zawartości sterownika silnika. W związku z tym, iż pracujemy na oryginalnym sprzęcie posiadamy najnowsze informacje na temat możliwości odczytu ECU. Informacje te są aktualizowane codziennie.

Naprawa filtra jest możliwa w każdym aucie. Filtr jest elementem eksploatacyjnym, podlegającym wymianie. Nie myjemy filtrów, nie regenerujemy to po prostu nie ma sensu. Takie operacje dają krótkotrwały efekt, a przecież nie za to klienci nam płacą, i nie tego oczekują.

image_5